Několik slov o autorovi

Bobas v Karpatech.
Bobas v Karpatech.

Jmenuji se Robert Hruban, narodil jsem se ve Zlíně a celý život jsem spjatý s jeho širším okolím. Vystudoval jsem lesní inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně a nyní pracuji jako lesnický typolog, poradce a expert na funkce lesů v Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem, na pracovišti v Kroměříži.

Ve volném čase se nejraději věnuji přírodě, fotografování, sportu, dobrému jídlu a pití, Šárce, Helence, Pepíkovi a Bobuli.

Kontakty:

Kontakty

5 odpovědí na “Několik slov o autorovi”

  1. Zdravím a přeji pěkný den. Rád bych Vám tímto sdělil, že hodnotím velice kladně kus opravdu dobře odvedené práce na materiálu Moravské – Karpaty. Váš zájem o přírodu a její poznávání je obdivuhodný. Díky že pomáháte šířit vzdělanost a svým nezanedbatelným dílem probouzíte a prohlubujete zájem o přírodu. Hodně štěstí ve Vašem konání, hodně radosti v terénu i bádání. S respektem a úctou RK

  2. Dobrý den, moc se mi Váš web hodí k diplomové práci. Mohu se prosím zeptat, podle které publikace jsou popsány jednotlivé jednotky magurské a krosněnské jednotky Západních Karpat? Děkuji.

Napsat komentář