Inzerce na webu

Pravidla pro umístění inzerce na internetových stránkách Moravské-Karpaty.cz

Nabízím na svém portálu možnost inzerce. Snažil jsem se tomu doposud vyhnout, ale finanční náročnost projektu již přesahuje mé, doposud dobrovolné a také ochotné, osobní možnosti. Pokud se rozhodnete inzerovat prostřednictvím portálu moravske-karpaty.cz (dále jen internetové stránky či web), podpoříte tím další pokračování projektu. Velmi Vám děkuji.

1. Možnosti a podmínky inzerce

Inzerci na internetových stránkách moravske-karpaty.cz  lze umístit v reklamním banneru pravého sloupce titulní strany webu s tím, že minimální čas, pro který lze sjednat umístění inzerce, jsou dva měsíce. Při sjednání inzerce na 6 a více měsíců jsou poskytovány slevy (viz Ceník).

2. Cena za inzerci

Základní sazba inzerce je 200 Kč za měsíc s tím, že je nutné sjednat inzerci minimálně na dobu dvou měsíců. Minimální cena za inzerci na webu tak činí 400 Kč (za dva měsíce). Tato cena je konečná. V případě, že inzerent objedná reklamu na webu po dobu šesti a více měsíců, je mu poskytována 10-ti procentní sleva na celou částku za sjednané období. V případě sjednání reklamy na dobu 12 měsíců je poskytována 20-ti procentní sleva na celou částku za sjednané období. Detailní informace jsou uvedeny v Ceníku.

Ceník

Pro umístění jednoho reklamního banneru na webových stránkách.

Doba zobrazování inzerce Cena v Kč Poznámka
2 měsíce 400 Kč
3 měsíce 600 Kč
4 měsíce 800 Kč
5 měsíců 1.000 Kč
6 měsíců 1.080 Kč se započtením slevy 10%
7 měsíců 1.260 Kč se započtením slevy 10%
8 měsíců 1.440 Kč se započtením slevy 10%
9 měsíců 1.620 Kč se započtením slevy 10%
10 měsíců 1.800 Kč se započtením slevy 10%
11 měsíců 1.980 Kč se započtením slevy 10%
1 rok 1.920 Kč se započtením slevy 20%
více než 1 rok 160 Kč/měsíc se započtením slevy 20%

Ceník je vydáván za účelem stanovení ceny reklamy pro podnikatelské a nepodnikatelské subjekty na internetových stránkách moravske-karpaty.cz. Další konkrétní podmínky v tomto ceníku neuvedené lze specifikovat v dohodě o provedení práce uzavřené mezi provozovatelem webu a objednatelem inzerce.

3. Způsob platby

Platba bude provedena po dokončení práce, tj. po umístění reklamy na web a to nejpozději do 15 dnů od vystavení faktury.

4. Jak postupovat

Kontaktujte mne prosím emailem a domluvte si způsob umístění reklamního banneru, jeho podobu, formát a období, po které bude banner na webu moravske-karpaty.cz umístěn. Následně Vám bude vystavena faktura. Kontakt na administrátora webu je umístěn také na spodní liště každé webové stránky.

5. Technické specifikace pro inzerci

Efektivita – počet zobrazení

• Počet unikátních přístupů se pohybuje kolem 2500 za měsíc, počet zobrazení stránek dosahuje 7500 za měsíc.
• Mám k dispozici statistiky návštěvnosti.

Technická specifikace

• Rozměr banneru v pixelech (šířka x výška): 150-200 x 200-250
• Standardně přijímané datové formáty bannerů jsou obrázky .gif, . jpeg., .png
• Je možné vytvořit také textový banner výše uvedených rozměrů.

Umístění reklamního baneru

Reklamní banner bude umístěn v celém prostoru webu moravske-karpaty.cz v pravém sloupci pod nadpisem Inzerce. Viz přiložený obrázek níže.

Prostor pro placenou inzerci.
Prostor pro placenou inzerci.

Napsat komentář